Pojištění Třinec, Jablunkov, Český Těšín

Kvalitní pojišťovací poradce vás nejdříve vyslechne, aby zjistil jaký problém řešíte. Zeptá se na vaše preference týkající se ceny, rozsahu pojištění a dále ochoty podstupovat riziko či jaký máte finanční polštář (např. kvůli nastavení spoluúčasti). Pak hledá na pojistném trhu pojištění, které odpovídá klientovým požadavkům a preferencím a navrhne jednu či více variant pojištění, které zhodnotí i po stránce kvality pojistných podmínek. Klient si vybere pojištění, pojišťovací poradce jej může ihned sjednat. Pojištění platí uhrazením platby přímo pojišťovně. Hotovo.

Určitá pojištění v oblasti životního a neživotního pojištění pro klienty z lokalit Třinec, Jablunkov nebo Český Těšín vám pomohu porovnat a zprostředkovat právě já, stačí mne kontaktovat.

 

Pojištění Třinec, Jablunkov, Český Těšín

Zájemce o pojištění ve městech Třinec, Jablunkov, Český Těšín se může obrátit s dotazem přímo na pobočky přítomných pojišťoven, kterých v této oblasti máme spousty, avšak je třeba počítat s tím, že pojišťovací poradci v pojišťovnách fungují jako prodejci, tedy svoji verzi pojištění vychválí do nebes a o nevýhodách či úskalích svého produktu raději pomlčí.

Každá pojišťovna funguje jinak a svoji nabídku pojištění může mít značně omezenou. Zatímco jedna pojišťovna může být silná a jeji nabídka výhodná v oblasti životního pojištění, druhá pojišťovna se zaměřuje na neživotní pojištění, třetí nabízí komplexní pojišťovací služby, ale za blbých podmínek atd.

V jakémkoliv pojištění platí, že kvalita pojistky se pozná ne podle ceny či rozsahu krytí, ale hlavně podle pojistných podmínek, které nikdo nečte, protože jsou většinou dlouhé, pro běžného spotřebitele nesrozumitelné atd. S porovnáním pojistek a pojistných smluv by vám měl poradit kvalitní a nezávislý pojišťovací poradce.

 

Pojišťovací poradce Třinec, Jablunkov, Český Těšín

Pojišťovací specialista resp. pojišťovací poradce v lokalitách Třinec, Jablunkov, Český Těšín:

Pojišťovny a jejich pobočky – každá pojišťovna či každá větší banka nabízí služby pojišťovacího poradce. Nevýhody: tlak na prodej pojišťovacích produktů (i těch zbytečných), omezená nabíka a výběr jednotlivých pojištění, zamlžování nevýhod určitých druhů pojištění.

Finančně-poradenské firmy – bez komentáře, nic pozitivního o nich nemohu napsat. Ale je pravda, že pojištění vám asi zařídí, otázka je za jakých podmínek. To poznáte, až budete řešit škodnou událost.

Pojišťovací poradci na volné noze – v našem regionu jich působí pár desítek. Někteří mají svoji kancelář, někteří dělají spíše „podomní prodej“. Někteří se pojišťění opravdu věnují, někteří to berou pouze jako vedlejšák ke svému zaměstnání či přivýdělek k mateřské/rodičovské. Těžko říct jaká je jejich kvalita. Je to jedna velká neznámá.