Na této stránce jsem definoval etický kodex neboli zásady finančního poradce, kterými se charakterizuje má zprostředkovatelská a poradenská činnost pro lidi a firmy. Bez jakéhokoliv marketingového přikrašlování.

 

 

 

Myslím si, že o financích, finančním řízení a praktické ekonomii vím hodně, bez nadsázky. Vysokoškolské vzdělání v oboru s nejlepšími výsledky, 7 let praxe ve financích doma i v zahraničí, 7 let vlastního úspěšného podnikání. Více v sekci O mně.

 

 

 

„Profesionál je člověk, který vykonává každou roli, ve které se aktuálně nachází, vysoce odborně, efektivně, kreativně, odpovědně, důsledně, s plným nasazením, s jistotou a lehkostí“. Ano, upřímně si myslím, že všechny tyto vlastnosti můžete ode mne očekávat, samozřejmě pokud se stanete mými klienty, a ty si občas vybírám. 🙂

 

 

 

Mými klienty se mohou stát jakékoliv firmy a občané z celé České republiky, protože jak je výše uvedeno, ideální je komunikace online – šetří čas a peníze oběma stranám. Osobní kontakt s klientem je možný v okolí měst Jablunkov, Třinec, Český Těšín a někdy Ostrava, Praha, Brno 🙂

 

 

 

 

Úvodní míč je vždy na vaší straně hřiště. Máte-li zájem o mé služby a rady, jednoduše mne kontaktujete. Nikomu  zbytečně netelefonuju, nebombarduju emaily a nepředstírám falešný zájem. Ve 21. století preferuji komunikaci online přes email, telefon či videohovor, případně se můžeme osobně potkat v Jablunkově, Třinci nebo k vám dojedu.

 

 

Jako jeden z mála finančních konzultantů v ČR jsem zcela nezávislý a to z jediného prostého důvodu. Zcela dostatečně mne živí podnikání v jiném oboru.  Finanční, investiční, pojišťovací a bankovní „poradci“ mají jeden cíl a tím jest prodej finančního produktu nebo služby. Jejich fungování je zcela závislé na tomto prodeji, proto musí prodat za každou cenu byť se snaží tento fakt zamaskovat všemi možnými způsoby.

 

 

Ekonomicko-finanční poradenství poskytuji výhradně já sám. Pouze tak si mohu být jistý kvalitou poradenství a doprovodného servisu.

 

 

V sekci Blog naleznete nespočet autorských článků, informací, rad, recenzí.